LSK MAKRO AĞAÇ SAN.TİC. A.Ş.

LSK MAKRO AĞAÇ SAN. TİC. A.Ş. sadece kereste ticareti yapan meslektaşlarımıza Rusya fabrikamızdan direkt sevk şekliyle hizmet vermektedir.
Değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayabilmek için kaliteli, güvenilir, sağlam, çevre dostu ürünleri ile herkesin hayatına bir parça dokunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiye piyasasında marka değerinin arttırılması ve doğal ahşap kullanımının yaygınlaştırılıp siz değerli müşterilerimizin sağlıklı yaşam sürdürmesini hedeflemekteyiz.
Fabrika
Proton Ödül
LSK Makro Ağaç San. Tic. A.Ş. Rusya’nın Köklü firmalarından ‘ПРОТОН’ firması ile ortak bir çalışmaya sayesinde günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretimine geçmiştir.

Şu anda ağırlıklı olarak çeşitli formlarda ve ölçülerde yüksek kalite standartlarında lambri, rabıta başta olmak üzere çeşitli ahşap ürünlerini üretip çok uygun fiyatlar ile Türkiye Gebze'de fabrika satış deposu oluşturarak ve bir çok ülkeye yüksek kaliteli ürünlerini sunmaktadır.

Her zaman yeniliklerin peşinde olan firmamız müşterilerine istedikleri ürünleri yüksek kalitede üretip uygun fiyatlarla hizmet etmektedir